Dziwidło olbrzymie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(nie wymaga drogi) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(nie wymaga drogi) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2017 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 99: | Linia 99: | ||
| 95 | | 95 | ||
| 95 | | 95 | ||
| | | 1 200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 115 | | 115 | ||
| 115 | | 115 | ||
| | | 2 000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
Linia 111: | Linia 111: | ||
| 130 | | 130 | ||
| 130 | | 130 | ||
| | | 3 200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
Linia 117: | Linia 117: | ||
| 150 | | 150 | ||
| 150 | | 150 | ||
| | | 4 800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| 180 | | 180 | ||
| 180 | | 180 | ||
| | | 6 000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 210 | |||
| 210 | |||
| 210 | |||
| 8 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:59, 11 sie 2018
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x1 (nie wymaga drogi) |
Wprowadzony w: | Lato 2017 |
Zestaw: | Indyjska Fontanna |