Dziadek do orzechów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2012 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2012 | ||
|} | |} | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
| 557 | | 557 | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 665 | |||
| 16,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:52, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x1 |
Wprowadzony w: | Zima 2012 |