Dziadek do orzechów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 190 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 240 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 280 | |||
| 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Linia 100: | Linia 122: | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 16 000 | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 16 000 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Epoka | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1 064 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1 064 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 26 000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 26 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 156 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36 000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:12, 27 maj 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x1Property "Size" (as page type) with input value " 2x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 10 |
Epoka Żelaza | 105 | 16 |
Wczesne Średniowiecze | 114 | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | 128 | 80 |
Jesień Średniowiecza | 142 | 120 |
Epoka Kolonialna | 167 | 200 |
Epoka Przemysłowa | 205 | 400 |
Epoka Postępowa | 220 | 600 |
Modernizm | 235 | 1 000 |
Postmodernizm | 245 | 1 600 |
Współczesność | 285 | 2 400 |
Epoka Jutra | 346 | 4 000 |
Przyszłość | 414 | 6 400 |
Arktyczna Przyszłość | 482 | 9 600 |
Oceaniczna Przyszłość | 557 | 12 000 |
Wirtualna Przyszłość | 665 | 16 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 064 | 26 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 156 | 36 000 |