Duża ciastkarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2013 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 3,907 | | 3,907 | ||
| 72,600 | | 72,600 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 543 | |||
| 4,224 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:26, 11 sie 2018
- Motywacja zwiększa podwójnie zbiór zaopatrzenia; niezmotywowana może być splądrowana | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 4x3 |
Wprowadzony w: | Zima 2013 |