Duża ciastkarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| 3,564 | | 3,564 | ||
|57,600 | |57,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 515 | |||
| 3,907 | |||
| 72,600 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:12, 18 mar 2017