Domek z bali: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| 10,010 | | 10,010 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 644 | |||
| 11,290 | |||
| 54,000 | |||
|} |
Wersja z 16:14, 18 mar 2017