Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 242: | Linia 242: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Rzeźba lodowa||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 100||[[File:icon_size.png]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 250||[[File:Icon happy-per-field.png]] 250 | |[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Rzeźba lodowa||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 100||[[File:icon_size.png]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 250||[[File:Icon happy-per-field.png]] 250 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration4.png|100px]]<br />Lodowy kwiat||[[File:icon_coins.png]] 12,520<br />[[File:icon_supplies.png]] 17,850<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 175||[[File:Icon happy-per-field.png]] 175 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:21, 6 sty 2017
Dekoracje są o wiele mniejsze niż budynki kulturowe - większość z nich zajmuje jedną kratkę, część cztery. W odróżnieniu od innych budynków, nie muszą być one połączone drogą z Ratuszem. Ze względu na swój niewielki rozmiar nadają się idealnie do wypełniania pustych przestrzeni w mieście i nie wymagają wiele namysłu, aczkolwiek dają mniej zadowolenia na kratkę niż budynki kulturowe.