Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 238: | Linia 238: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration1.png|link=|100px|link=]]<br />Altanka kwiatowa||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 250||[[File:icon_size.png|link=]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 1,100||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 275 | |[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration1.png|link=|100px|link=]]<br />Altanka kwiatowa||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 250||[[File:icon_size.png|link=]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 1,100||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 275 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration2.png|100px]]<br />Śluza rury transportowej||[[File:icon_coins.png]] 36,510<br />[[File:icon_supplies.png]] 54,410<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 360||[[File:Icon happy-per-field.png]] 180 | |||
|- | |||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Rzeźba lodowa||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 100||[[File:icon_size.png]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 250||[[File:Icon happy-per-field.png]] 250 | |||
|} |
Wersja z 10:03, 5 paź 2016
Dekoracje są o wiele mniejsze niż budynki kulturowe - większość z nich zajmuje jedną kratkę, część cztery. W odróżnieniu od innych budynków, nie muszą być one połączone drogą z Ratuszem. Ze względu na swój niewielki rozmiar nadają się idealnie do wypełniania pustych przestrzeni w mieście i nie wymagają wiele namysłu, aczkolwiek dają mniej zadowolenia na kratkę niż budynki kulturowe.