Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 278: | Linia 278: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration2.png|100px|link=]]<br />Sosna japońska||[[File:icon_coins.png|link=]] 202,570<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 263,260<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 321||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 321 | |[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration2.png|100px|link=]]<br />Sosna japońska||[[File:icon_coins.png|link=]] 202,570<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 263,260<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 321||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 321 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration4.png|100px|link=]]<br />Zwierzęcy hologram||[[File:icon_coins.png|link=]] 405,140<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 526,530<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x2<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 706||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 353 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:26, 11 lut 2019
Dekoracje są o wiele mniejsze niż budynki kulturowe - większość z nich zajmuje jedną kratkę, część cztery. W odróżnieniu od innych budynków, nie muszą być one połączone drogą z Ratuszem. Ze względu na swój niewielki rozmiar nadają się idealnie do wypełniania pustych przestrzeni w mieście i nie wymagają wiele namysłu, aczkolwiek dają mniej zadowolenia na kratkę niż budynki kulturowe.