Człowiek Witruwiański: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Anna przeniósł stronę Człowiek Witruwiańsk do Człowiek Witruwiański) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 84: | Linia 84: | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 289 | |||
| 6,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:46, 18 mar 2017
- Odrestaurowanie podwaja zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x1 |
Do zdobycia w trakcie: | Nagroda za rejestrację |