Chatka na palach: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2016 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 125: | Linia 125: | ||
| 172 | | 172 | ||
| 57,600 | | 57,600 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 3,950 | |||
| 7 | |||
| 22,810 | |||
| 240 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:14, 11 sie 2018
- Po zmotywowaniu produkcja monet jest podwojona; jeśli nie jest zmotywowany, plądrowanie jest możliwe | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 4x3 |
Wprowadzony w: | Lato 2016 |