Budynki produkcyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 196: | Linia 196: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop4.png|200px]]<br />Suchy dok||[[File:icon_coins.png]] 857,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 257,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,600<br /><br />[[File:icon_size.png]] 6x5<br />[[File:icon_clock.png]] 10:30:00<br />[[File:Road_Double.png]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,780<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 259<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 260 | |[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop4.png|200px]]<br />Suchy dok||[[File:icon_coins.png]] 857,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 257,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,600<br /><br />[[File:icon_size.png]] 6x5<br />[[File:icon_clock.png]] 10:30:00<br />[[File:Road_Double.png]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,780<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 259<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 260 | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop5.png|200px]]<br />Sklep z kryształowymi kwiatami||[[File:icon_coins.png]] 103,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 39,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 210<br /><br />[[File:icon_size.png]] 3x2<br />[[File:icon_clock.png]] 09:20:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:icon_supplies_plus.png]] 1,300<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 217<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 150 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:19, 6 sty 2017
Budynki produkcyjne, w przeciwieństwie do budynków mieszkalnych, nie produkują dostaw samoczynnie. Aby rozpocząć wytarzanie zaopatrzenia gracz powinien wybrać produkcję w danym budynku produkcyjnym. Istnieje sześć różnych długości czasu produkcji (5 minut, 15 minut, 1 godzina, 4 godziny, 8 godzin i 1 dzień), które odpowiadają różnym ilościom produkowanych materiałów. Im krótszy jest czas produkcji, tym więcej zaopatrzenia może zostać wyprodukowane w danej jednostce czasu. Po zakończeniu produkcji, gracz musi zebrać zapasy.