Budynki produkcyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 190: | Linia 190: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop1.png|link=|200px|link=]]<br />Generator plazmy||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 800<br />[[File:icon_population.png|link=]] 570<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png|link=]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 6,050<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 378<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | |[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop1.png|link=|200px|link=]]<br />Generator plazmy||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 800<br />[[File:icon_population.png|link=]] 570<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png|link=]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 6,050<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 378<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop2.png|200px]]<br />Odwrócona farma||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 900<br />[[File:icon_population.png]] 570<br /><br />[[File:icon_size.png]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png]] 8,100<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 405<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 340 | |||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop3.png|200px]]<br />Centrum recyklingu||[[File:icon_coins.png]] 381,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 186,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,000<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x4<br />[[File:icon_clock.png]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png]] 4,860<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 243<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] <span style="color: red">-150</span> | |||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop4.png|200px]]<br />Suchy dok||[[File:icon_coins.png]] 857,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 257,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,600<br /><br />[[File:icon_size.png]] 6x5<br />[[File:icon_clock.png]] 10:30:00<br />[[File:Road_Double.png]] Droga asfaltowa||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,780<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 259<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 260 | |||
|} | |} |
Wersja z 09:55, 5 paź 2016
Budynki produkcyjne, w przeciwieństwie do budynków mieszkalnych, nie produkują dostaw samoczynnie. Aby rozpocząć wytarzanie zaopatrzenia gracz powinien wybrać produkcję w danym budynku produkcyjnym. Istnieje sześć różnych długości czasu produkcji (5 minut, 15 minut, 1 godzina, 4 godziny, 8 godzin i 1 dzień), które odpowiadają różnym ilościom produkowanych materiałów. Im krótszy jest czas produkcji, tym więcej zaopatrzenia może zostać wyprodukowane w danej jednostce czasu. Po zakończeniu produkcji, gracz musi zebrać zapasy.