Budynki produkcyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 232: | Linia 232: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_VirtualFuture_Workshop2.png|200px|link=]]<br />Sklep z modyfikacjami do ciała||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 1,000<br />[[File:icon_population.png|link=]] 800<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 5x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Droga||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 12,800<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 640<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | |[[File:P_SS_VirtualFuture_Workshop2.png|200px|link=]]<br />Sklep z modyfikacjami do ciała||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 1,000<br />[[File:icon_population.png|link=]] 800<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 5x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Droga||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 12,800<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 640<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_VirtualFuture_Workshop3.png|200px|link=]]<br />Sklep VR||[[File:icon_coins.png|link=]] 878,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 354,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0<br />[[File:icon_population.png|link=]] 1590<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png|link=]] Jezdnia||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 9,280<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 464<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | |||
|} | |} |
Wersja z 00:15, 21 lis 2018
Budynki produkcyjne, w przeciwieństwie do budynków mieszkalnych, nie produkują dostaw samoczynnie. Aby rozpocząć wytarzanie zaopatrzenia gracz powinien wybrać produkcję w danym budynku produkcyjnym. Istnieje sześć różnych długości czasu produkcji (5 minut, 15 minut, 1 godzina, 4 godziny, 8 godzin i 1 dzień), które odpowiadają różnym ilościom produkowanych materiałów. Im krótszy jest czas produkcji, tym więcej zaopatrzenia może zostać wyprodukowane w danej jednostce czasu. Po zakończeniu produkcji, gracz musi zebrać zapasy.