Brama fontanny słoni: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Elephant Fountain Gate do Brama fontanny słoni) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2017 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 18000 | | 18000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 9,920 | |||
| 10,420 | |||
| 1 | |||
| 24,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:21, 11 sie 2018
- Może być plądrowany (motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 1x3 |
Wprowadzony w: | Lato 2017 |
Zestaw: | Indyjska Fontanna |