Boisko piłkarskie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Soccer Cup 2016 | | style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 188: | Linia 188: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 120,000 | | style="text-align: center;" | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 1,274 | |||
| style="text-align: center;" | 610 | |||
| style="text-align: center;" | 1,530 | |||
| style="text-align: center;" | 40 | |||
| style="text-align: center;" | 12,120 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 160,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) | [[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) |
Wersja z 18:29, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 5x4 |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2016 |
Produkuje po towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)