Boisko piłkarskie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 178: | Linia 178: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 96,000 | | style="text-align: center;" | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 1,210 | |||
| style="text-align: center;" | 570 | |||
| style="text-align: center;" | 1,420 | |||
| style="text-align: center;" | 33 | |||
| style="text-align: center;" | 10,820 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 120,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) | [[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) |
Wersja z 16:37, 18 mar 2017
Produkuje po towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)