Święte obserwatorium: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Sacred Sky Watch do Święte obserwatorium) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 102: | Linia 102: | ||
| 19,640 | | 19,640 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 54 | |||
| 22,140 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:33, 18 mar 2017