Świątynia Wiedzy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wielkanoc 2014 | | style="width: 70%;"| [[Wielkanoc]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 113: | Linia 106: | ||
| 14,760 | | 14,760 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 39 | |||
| 16,530 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 19:42, 11 sie 2018
- Zmotywowany produkuje podwójną ilość monet oraz produkuje Punkty Rozwoju | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Wielkanoc 2014 |