Świątynia Wiedzy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 13,090 | | 13,090 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 36 | |||
| 14,760 | |||
| 24,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:36, 18 mar 2017