Świątynia Inspiracji: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wielkanoc 2016 | | style="width: 70%;"| [[Wielkanoc]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 112: | Linia 112: | ||
| style="text-align: center;" | 26,570 | | style="text-align: center;" | 26,570 | ||
| style="text-align: center;" | 54,000 | | style="text-align: center;" | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 88 | |||
| style="text-align: center;" | 29,760 | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:40, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x3 |
Wprowadzony w: | Wielkanoc 2016 |