Świątynia Inspiracji: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 107: | Linia 107: | ||
| style="text-align: center;" | 23,560 | | style="text-align: center;" | 23,560 | ||
| style="text-align: center;" | 43,200 | | style="text-align: center;" | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 81 | |||
| style="text-align: center;" | 26,570 | |||
| style="text-align: center;" | 54,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:35, 18 mar 2017