Śnieżna kula: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| 1,180 | | 1,180 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 215 | |||
| 1,330 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:36, 18 mar 2017