Ćhatri: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Memorial Chhatri do Ćhatri) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2017 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 84: | Linia 84: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| | | 1,060 | ||
| | | 1,110 | ||
| 13 | | 13 | ||
| 500 | | 500 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| | | 1,330 | ||
| | | 1,400 | ||
| 18 | | 18 | ||
| 800 | | 800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| | | 1,740 | ||
| | | 1,820 | ||
| 23 | | 23 | ||
| | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| | | 2,010 | ||
| | | 2,110 | ||
| 30 | | 30 | ||
| | | 2,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| | | 2,300 | ||
| | | 2,420 | ||
| 35 | | 35 | ||
| | | 3,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| | | 2,620 | ||
| | | 2,750 | ||
| 40 | | 40 | ||
| | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | 2,950 | ||
| | | 3,100 | ||
| 47 | | 47 | ||
| | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 3,310 | |||
| 3,470 | |||
| 53 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:20, 11 sie 2018
- Może być plądrowany (motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 1x1 |
Wprowadzony w: | Lato 2017 |
Zestaw: | Indyjska Fontanna |