Wrześniowa chata – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 197: | Linia 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 105 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 105 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 830 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 115 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
|} | |} |
Wersja z 12:34, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 190 | 60 | 800 | 620 | 2 |
Epoka Żelaza | 400 | 96 | 1 900 | 1 070 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 610 | 240 | 3 100 | 1 180 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 860 | 480 | 4 400 | 1 320 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 1 130 | 720 | 5 800 | 1 470 | 2 |
Epoka Kolonialna | 1 430 | 1 200 | 8 800 | 1 730 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 1 750 | 2 400 | 11 000 | 1 950 | 2 |
Epoka Postępowa | 2 080 | 3 600 | 13 300 | 2 150 | 2 |
Modernizm | 2 440 | 6 000 | 16 500 | 2 300 | 2 |
Postmodernizm | 2 820 | 9 600 | 20 800 | 2 390 | 2 |
Współczesność | 3 210 | 14 400 | 27 100 | 2 780 | 2 |
Epoka Jutra | 3 620 | 24 000 | 31 400 | 3 380 | 2 |
Przyszłość | 4 040 | 38 400 | 35 900 | 4 040 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 4 490 | 57 600 | 40 800 | 4 710 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 940 | 72 000 | 46 100 | 5 430 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 5 410 | 96 000 | 51 600 | 6 490 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 8 560 | 156 000 | 86 200 | 10 390 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 9 300 | 216 000 | 95 400 | 11 290 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 10 050 | 252 000 | 105 200 | 12 200 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 10 830 | 288 000 | 115 500 | 13 140 | 2 |