Jadeitowy posąg – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 195: | Linia 195: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84 000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 29 700 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 29 700 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 96 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 32 600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 |
Wersja z 12:33, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 2x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 20 | 200 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Żelaza | 32 | 500 | 10 | 3 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 80 | 900 | 10 | 3 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 160 | 1 200 | 10 | 3 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 240 | 1 600 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Kolonialna | 400 | 2 500 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 800 | 3 100 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Postępowa | 1 200 | 3 800 | 10 | 3 | 5 |
Modernizm | 2 000 | 4 700 | 10 | 3 | 5 |
Postmodernizm | 3 200 | 5 900 | 10 | 3 | 5 |
Współczesność | 4 800 | 7 600 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Jutra | 8 000 | 8 800 | 10 | 3 | 5 |
Przyszłość | 12 800 | 10 100 | 10 | 3 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 19 200 | 11 500 | 10 | 3 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 24 000 | 13 000 | 10 | 3 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 32 000 | 14 600 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 52 000 | 24 300 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 72 000 | 26 900 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 84 000 | 29 700 | 10 | 3 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 96 000 | 32 600 | 10 | 3 | 5 |
Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)