Dyplomacja Starożytny Egipt: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Starożytny Egipt BuildingType::Dyplomacja | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?P...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy1.png}}<br />[[Roślina doniczkowa (Starożytny Egipt)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 7 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy10.png}}<br />[[Piramida (Starożytny Egipt)]] | ||
| | | 450 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>630 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>242 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 6x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 890 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | ||
| | | 143 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5m | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy2.png}}<br />[[Gaj palmowy (północ) (Starożytny Egipt)]] | |||
| 15 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 26 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy3.png}}<br />[[Gaj palmowy (wschód) (Starożytny Egipt)]] | |||
| 15 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 26 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy4.png}}<br />[[Ozdobny ogród palmowy (północ) (Starożytny Egipt)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x3<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 55 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy5.png}}<br />[[Ozdobny ogród palmowy (wschód) (Starożytny Egipt)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 55 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy6.png}}<br />[[Oaza (Starożytny Egipt)]] | |||
| 113 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>158 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 223 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy7.png}}<br />[[Posąg bóstwa (Starożytny Egipt)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>41 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 39 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| 8 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy8.png}}<br />[[Wodny ogród (Starożytny Egipt)]] | |||
| 68 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>95 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>61 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 117 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| 13 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy9.png}}<br />[[Procesja (Starożytny Egipt)]] | |||
| 240 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>336 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>162 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 6x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 437 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| 65 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5m | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Roślina doniczkowa (Starożytny Egipt) |
5 Monety 7 Zaopatrzenie |
1x1 Ulica nie jest wymagana |
7 Dyplomacja |
|
Piramida (Starożytny Egipt) |
450 Monety 630 Zaopatrzenie 242 Egipcjanie |
6x6 1x1 |
890 Dyplomacja |
143 / 5m |
Gaj palmowy (północ) (Starożytny Egipt) |
15 Monety 21 Zaopatrzenie |
1x2 Ulica nie jest wymagana |
26 Dyplomacja |
|
Gaj palmowy (wschód) (Starożytny Egipt) |
15 Monety 21 Zaopatrzenie |
2x1 Ulica nie jest wymagana |
26 Dyplomacja |
|
Ozdobny ogród palmowy (północ) (Starożytny Egipt) |
30 Monety 42 Zaopatrzenie |
1x3 Ulica nie jest wymagana |
55 Dyplomacja |
|
Ozdobny ogród palmowy (wschód) (Starożytny Egipt) |
30 Monety 42 Zaopatrzenie |
3x1 Ulica nie jest wymagana |
55 Dyplomacja |
|
Oaza (Starożytny Egipt) |
113 Monety 158 Zaopatrzenie |
3x3 Ulica nie jest wymagana |
223 Dyplomacja |
|
Posąg bóstwa (Starożytny Egipt) |
30 Monety 42 Zaopatrzenie 41 Egipcjanie |
3x2 1x1 |
39 Dyplomacja |
8 / 5m |
Wodny ogród (Starożytny Egipt) |
68 Monety 95 Zaopatrzenie 61 Egipcjanie |
3x3 1x1 |
117 Dyplomacja |
13 / 5m |
Procesja (Starożytny Egipt) |
240 Monety 336 Zaopatrzenie 162 Egipcjanie |
6x4 1x1 |
437 Dyplomacja |
65 / 5m |