Kolos – poz. 10: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 8 640 | |||
| 11 - 17 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 10 800 | |||
| 14 - 22 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12 960 | |||
| 16 - 26 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:03, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 119 | 80 | +7% | 800 | 16 | 6 |
Epoka Żelaza | 255 | 128 | +7% | 1 900 | 21 | 6 |
Wczesne Średniowiecze | 392 | 320 | +8% | 3 200 | 26 | 6 |
Rozkwit Średniowiecza | 550 | 640 | +8% | 4 500 | 30 | 6 |
Jesień Średniowiecza | 722 | 960 | +9% | 5 900 | 35 | 6 |
Epoka Kolonialna | 911 | 1 600 | +9% | 9 000 | 42 | 6 |
Epoka Przemysłowa | 1 113 | 3 200 | +10% | 11 200 | 58 | 6 |
Epoka Postępowa | 1 329 | 4 800 | +10% | 13 600 | 80 | 6 |
Modernizm | 1 558 | 8 000 | +11% | 17 000 | 115 | 6 |
Postmodernizm | 1 795 | 12 800 | +11% | 21 300 | 160 | 6 |
Współczesność | 2 046 | 19 200 | +12% | 27 800 | 229 | 6 |
Epoka Jutra | 2 306 | 32 000 | +12% | 32 200 | 309 | 6 |
Przyszłość | 2 578 | 51 200 | +13% | 36 900 | 412 | 6 |
Arktyczna Przyszłość | 2 860 | 76 800 | +13% | 41 900 | 526 | 6 |
Oceaniczna Przyszłość | 3 150 | 96 000 | +14% | 47 200 | 640 | 6 |
Wirtualna Przyszłość | 3 450 | 128 000 | +14% | 52 900 | 755 | 6 |
Epoka kosmiczna: Mars | 5 460 | 208 000 | +15% | 88 400 | 892 | 6 |
Zwiększa premię do ataku nacierającej armii gracza