Budynki mieszkalne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 210: | Linia 210: | ||
|- | |- | ||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential2.png|100px]]<br />Wieża z widokiem na morze||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 3x4<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 3,800<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 22,780<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 237<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential2.png|100px]]<br />Wieża z widokiem na morze||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 3x4<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 3,800<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 22,780<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 237<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential3.png|100px]]<br />Pływający dom||[[File:icon_coins.png]] 175,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 680,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 5x4<br />[[File:icon_clock.png]] 06:20:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 5,430<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 6,550<br />[[File:icon_clock.png]]04:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 82<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:59, 31 maj 2017
Budynki mieszkalne zwiększają populację i produkują monety dla swojego miasta. Czas zbiorów w tych budynkach może być różny; mogą one być gotowe do odebrania w ciągu kilku minut, godzin, a w niektórych wymagane będzie nawet 24 godziny, aby wyprodukować produkować monety.