Kolumna Bohaterów – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 197: | Linia 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 69 900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 134 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Wersja z 12:36, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 45 | 500 | 500 | 2 | 1 |
Epoka Żelaza | 72 | 1 100 | 1 100 | 3 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | 1 900 | 1 900 | 3 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | 2 700 | 2 700 | 4 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 540 | 3 500 | 3 500 | 4 | 1 |
Epoka Kolonialna | 900 | 5 300 | 4 400 | 5 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | 6 600 | 5 400 | 7 | 1 |
Epoka Postępowa | 2 700 | 8 100 | 6 300 | 9 | 1 |
Modernizm | 4 500 | 10 000 | 7 400 | 13 | 1 |
Postmodernizm | 7 200 | 12 600 | 8 400 | 18 | 1 |
Współczesność | 10 800 | 16 400 | 9 500 | 26 | 1 |
Epoka Jutra | 18 000 | 19 000 | 10 600 | 35 | 1 |
Przyszłość | 28 800 | 21 800 | 11 600 | 43 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | 24 700 | 12 800 | 52 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | 27 900 | 14 000 | 60 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | 31 300 | 15 100 | 72 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | 52 200 | 24 500 | 88 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | 57 800 | 26 300 | 103 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | 63 700 | 28 200 | 119 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 216 000 | 69 900 | 30 000 | 134 | 1 |